Kokybė slypi
detalėse

Karjera

Stiprinant mūsų komandą, darbui Alytuje ieškome darbuotojų:

  Elektronikos inžinieriaus - konstruktoriaus (-ės), (naujų gaminių konstravimas)

  Automatinių surinkimo įrenginių (SMD) operatoriaus (-ės), (programų paruošimas, aptarnavimas, remontas)
Savo darbuotojams, visuomet stengiamės sukurti patogias ir geras darbo sąlygas bei malonią atmosferą. Didelį dėmesį skiriame tam, kad darbas būtų įdomus ir turėtumėte aiškiai apibrėžtas pareigines funkcijas. Nuolat skatiname darbuotojų bendradarbiavimą, mums ypač svarbu, kad darbuotojai turėtų techninį supratimą ir praktinę patirtį.
Kodėl verta dirbti pas mus?
Mūsų pati didžiausia vertybė - atvirai mąstantys, sprendimus randantys ir patikimi darbuotojai. Vertiname siekį tobulėti ir augimą drauge su įmone. Investuojame į personalo kvalifikacijos kėlimą ir mokymą, skatiname darbuotojų kopimą karjeros laiptais įmonės viduje.
UAB „Litalka - Elektronik“ vykdo lyčių lygybės politiką, todėl dėl darbo kviečiame kreiptis tiek moteris, tiek vyrus.
Į visus iškilusius klausimus mielai atsakysime el. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu: +370 315 78562
Gyvenimo aprašymą galite siųsti el. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Asmens duomenų apsauga
Dalyvaudami atrankoje dėl darbo UAB „Litalka - Elektonik“ (įmonė), ir teikdami (atsiuntę, atnešę ar kitais būdais perdavę) įmonei savo gyvenimo aprašymą (CV), Jūs pateikiate savo asmens duomenis. Jūsų gyvenimo aprašymas (CV) ir jame savanoriškai pateikti asmens duomenys tvarkomi tik tinkamumo konkrečioms pareigoms, naujo darbuotojo atrankos tikslu. Šiuo tikslu Jūsų asmens duomenys neperduodami jokiems tretiesiems asmenims. Darbuotojo atrankos procesui pasibaigus (pasirašius kandidatui darbo sutartį), neatrinktų kandidatų pateikti duomenys bus nedelsiant sunaikinti.
Išsamesnę informaciją apie Jūsų tvarkomus asmens duomenis rasite: Privatumo politikoje